ZMĚNA TERMÍNU BRIGÁDY – NOVÝ 31. 8. 2019

Milí Lesoškolkoví:),

avizovaná Rodičovská brigáda měla být v neděli 25. 8. 2019. !!ALE!! Jeden z lesoškolkových Otců se postavil čelem k našim profoukávaným dveřím ve Víle Míle, a budou se v posledním prázdninovém týdnu vyměňovat, tato zpráva je čerstvá a moc nás potěšila:)! Proto by bylo zbytečné dělat generální ú-klid těsně před bouráním.).

Brigádu proto přesouváme až na sobotu 31.8. 2019, od 10:00 hod, 
kdy se bude radostně uklízet, řezat dřevo, brousit a natírat dětské venkovní sety, dodělávat střechu Altánu a vypalovat značky dětem do šatničky. Prosíme vezměte si patřičné nářadí. Tímto naše nováčky prosíme, abyste s dětmi doma probrali, jaký obrázek by chtěly mít, a já jim ho během brigády budu vypalovat (nenechte se omezovat, už jsme měli třeba i „Křovinořez“:). Můžete si přibalit i něco na obědové opíkání, kastl Birellů dotuje školka.

Nejpozději v  neděli 25. 8. očekávejte Rodičovský infobalíček, kde se dozvíte vše potřebné k dalšímu šk. roku:). Zkontrolujte si prosím do té doby, zda máte zaplacené školkovné na září, děkuji.
Datum slavnostního zahájení nového školního roku v lese – „Klíče od Brány Lesa“ platí – v neděli 1. 9. 2019 sraz pod železničním mostem v 15:55, s sebou i piknikovou deku a něco dobrého ke sdílení do piknikového košíčku. Naše nové děti dostanou Klíče od Brány Lesa a poté plynule přejdeme do lesního pikniku. Pozor – za každého počasí, proto nepodceňte výbavu, oblečení a obutí:)!
Těšíme se na nás, za celý lesoškolkový tým srdečně Martina:)