18.3. Ukliďme Česko i s lesní školkou Za humny 10:00 hod

Milí Lesoškolkoví:),
již každoročně se přidáváme – velcí i malí – k této bohulibé činnosti a společně přidáme ruku k dílu – k pořádku za humnama:).
V pracovním týdnu 12.-16. 3. budeme v okolí školky poklízet s dětma, a budeme se pokoušet o Ú-KLID:), a Vás Velké, ovšem opět i s Vašimi Malými:),

tímto srdečně zveme na neděli 18.3. v 10:00 hod k Víle Míle,

kde od odpadků společně vysbíráme prostor od Víly Míly k Železňáku, pod Železňákem, kolem vchodu do “našeho” lesa, a kolem silnice plus minus v oblasti odbočky ke školce.

Akce proběhne za každého počasí, s sebou prosíme adekvátní oblečení i obutí, případně nepromokavé pršipláště, kloboučky, kšiltovky, dobrou náladu apod.:). Na místě budou školkou dotované žíznivé birely a Městem Ivančice dotované špekáčky na opíkání. Předpokládáme, že Ú-KLID nám zabere 2, max 3 hodinky a pak můžeme společně poobědvat u ohně.

A pokud by toto nebyla nedělní bohoslužba dle vašeho gusta, na 17:00 hod je do Rosic pozvaný Orko Vácha, tak se dá plynule pokračovat tam:)).

za celý průvodcovský tým zve srdečně Martina

ps. Čtvrteční děti čeká ve čtvrtek 15.3. ú-klidová výprava, na které vyčistíme pravý břeh řeky Jihlavy od Skřípáku po Vílu Mílu, píšu už teď, že sraz bude mezi 8:00 a 9:00 hod přímo u řeky na Skřípáku, prosím přibalte dětem dvě pevnější igelitky, děkujeme:)! Ještě aktuálně připomenu smskou,m.